Kontakta oss

Vi drivs av att hjälpa företag nå sina mål vare sig det gäller den enskilda kampanjen eller en helhetsstrategi. På Hallandsposten hittar ni experter inom både traditionella och digitala medier som hjälper er i marknadsföringen.

Telefon: 010-471 51 02
Mejl: annonsera@hallandsposten.se
Öppettider: måndag-fredag 8-16

    Martin Möllborn
    Försäljningschef

    Telefon: 010-471 51 86
    martin.mollborn@hallandsposten.se

    Johanna Liljedahl - föräldraledig
    Digital strateg

    Telefon: 010-471 51 94
    johanna.liljedahl@hallandsposten.se

    Thomas Ylander
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 50 82
    thomas.ylander@hallandsposten.se

    Jonas Gustavsson
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 51 95
    jonas.gustavsson@hallandsposten.se

    Ia Trydell
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 50 91
    ia.trydell@hallandsposten.se

    Anna Lönnergård
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 50 78
    anna.lonnergard@hallandsposten.se

    Maria Thorén
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 50 83
    maria.thoren@hallandsposten.se

    Emil Henberg
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 50 57
    emil.henberg@hallandsposten.se

    Frida Karlsson
    Medierådgivare

    Telefon: 010-471 51 14
    frida.karlsson@hallandsposten.se

    Caroline Wennersten
    Medierådgivare/kundsupport

    Telefon: 010-471 51 37
    caroline.wennersten@hallandsposten.se

    Anna Säfqvist
    Säljkoordinator

    Telefon: 010-471 50 81
    anna.safqvist@hallandsposten.se